21.08.23 Квазимемлекеттік сектордың комплаенс қызметкерлерін оқыту бойынша жоба семинары Сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс институтын дамыту туралы

21.08.2023 ОКҚ сәйкестік жөніндегі қызметкері Иванова И.С. квазимемлекеттік сектор комплаенс-қызметтерінің өкілдеріне арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-марафонның төртінші мектебіне қатысты.

Іс-шараның спикерлері: Әсет Ақытұлы АРЫСТАНБЕКОВ, Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қарағанды   облысы бойынша департаменті басшысының бірінші орынбасары, Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл департаментінің алдын алу басқармасының қызметкері БҰРХАНОВ Олжас Айдарұлы. Қазақстан Республикасының Қарағанды   облысы бойынша Агенттігі, ПРИМАКОВ Денис Яковлевич, т.ғ.д., Сыртқы сауда академиясының (ВАВТ) доценті, «Бизнестің тұтастығын жақсарту бойынша жүйелі, құрылымдық және тиімді саясатты жүзеге асыру» жобасының сарапшысы. және ЭЫДҰ стандарттарына сәйкес Қазақстанда корпоративтік басқаруды дамыту» KazBar және LPRC, Ольга Николаевна САФОНОВА, заң ғылымдарының кандидаты, тәуелсіз заң кеңесшісі, КАЗГЮУ университетінің және Тұран университетінің доценті, Заң кеңесшілері палатасының Сәйкестік комитетінің төрағасы Қазақстан адвокаттар алқасы.