"Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері"

2023-2024 оқу жылында «Мемлекеттік рәміздер» бойынша жоспарға сәйкес, Қарағанды облыстық жоғарғы мейіргерлік колледжінде келесі іс-шаралар ұйымдастырылып өткізілді

Вакансия жәрменкесі

2024 жылдың 28 мамырында Қарағанды облыстық жоғары мейіргерлік колледжі  2024 жылдың түлектеріне жұмыспен қамту мақсатында «Вакансия жәрменкесін» ұйымдастырып, өткізді.

Халықаралық мұражайлар күніне және Қарағанды қаласының 90 жылдығына

17.05.2024 ж. Қарағанды облыстық тарихи-өлкетану мұражайында «Халықаралық мұражайлар күніне және Қарағанды қаласының 90 жылдығына» орай «Ашық қала-ашық мұражай» атты мұражай түні акциясы болып өткен еді.

Құттықтаймыз!

2024 жылдың 10 мамыр күні Астана қаласында «Жарқын болашақ» бағдарламасы аясында 11 өңірде білім алып жатқан грант иегерлерінің арасында Республикалық «Жігіт сұлтаны- 2024» байқауы  өтті.

Толығырақ

Отбасы тәрбиесі, оның қазіргі замаңғы әлеуметтік-мәдени жағдайдағы ерекшеліктері

15 ақпан күні біздің колледжіміздің оқытушылары  Қарағанды қаласының отбасын қолдау орталығында  өткен «Отбасы тәрбиесі, оның қазіргі замаңғы әлеуметтік - мәдени жағдайдағы ерекшеліктері» облыстық семинарға қатысты.

Ең үздік зертханалық лаборант

Сәуір айының 11 күні «Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары студенттерінің арасында зертханалық диагностика мамандығы бойынша  Халықаралық «Ең үздік зертханалық лаборант» атты олимпиада өтті.

Толығырақ

Мейіргер ісіндегі зерттеулер: өзекті мәселелері

2024 жылдың 12 сәуірі күні «Мейіргер ісінің қолданбалы бакалавры» оқу-әдістемелік бірлестігінің жоспарына сәйкес « Мейіргер ісіндегі зерттеулер: өзекті мәселелері» тақырыбына Республикалық студентік ғылыми-тәжірибелік конференция өткізілді.

Толығырақ

Кітап – адамзат баласының баға жетпес асыл құндылығы.

Адамзат баласының осы заманымызға дейін қол жеткізген ұлы игі істерінің бірі - ол білім. Ол ұрпақтан ұрпаққа ауызша, жазбаша және де әдебиет арқылы тараған десек қателеспейміз. Кітап адамзат баласының рухани байлығы, тарихы, ақыл-ойының жемісі. Кітап - ол алдынғы ұрпақтын кейінгі ұрпаққа қалдырған өсиеті. Кітап – адамзат баласының баға жетпес асыл құндылығы. Білім мен мәдениеттің биік белестеріне жетелейтін – тәрбие құралы. Шығыс ойшылы Науаи: «Кітап – ақылына ақы сұрамайтын алтын қазына» десе, Абай атамыз «Танымның бар тамашасы – кітапта, оған қол жеткізу үшін кітап оқудан жалықпа», «Артық ғылым кітапта, ерінбе оқып көруге» деп насихаттайды. Кітап – досың, сырласың, ақылшың. Жастарды кітап оқуға саналы түрде баулу, оқырмандардың оқу мәдениетін қалыптастыру, рухани байлығын арттыру біздің мақсатымыз.

24 наурыз-дүниежүзілік туберкулезге қарсы күрес күні

Бүгін 2024 жылдың 1 сәуірінде Дүниежүзілік туберкулезге қарсы күрес күніне арналған іс-шара өтті. Іс-шараның мақсаты оқушыларға туберкулездің алдын алу, осы аурудың көріну ерекшеліктері, берілу жолдары және осы инфекциямен күресу шаралары туралы ақпарат беру болды.

Толығырақ

Заң кеңесшілері палатасының өкілімен дөңгелек үстел

27 наурызда Қарағанды облыстық жоғары мейірбике ісі колледжінде Қарағанды облысының заң консультанттар палатасының өкілі Қайсар Хайратұлы Акбаровпен дөңгелек үстел өтті.